Acer uvádí herní notebooky Predator Triton a Helios

Acer uvádí na trh dvojici herních notebooků Predator Triton a Helios, které jsou vybaveny výkonnými procesory Intel Core H 11. generace či grafikami Nvidia GeForce RTX 30.

Predator Triton 500 SE by měl zvládnout ty nejnovější hry v mobilním hávu. Novinka je poháněna až Intel Core i9 v kombinaci s až 64 GB paměti DDR4 s taktem 3200 MHz. Maximální herní výkon dostanete v laptopu „tlustém“ jen 19,9 mm; k dispozici je také baterie s až 12hodinovou výdrží nebo podpora technologie Nvidia Advanced Optimus. Novinka podle výrobce může sloužit i jako pracovní notebook pro profesionály, kteří ve volném čase rádi hrají hry.

Herní notebook Predator Helios 500 je na tom, co se týče výkonu, celkem podobně. Dostatek prostoru i pro ty nejnovější herní tituly zajišťuje dvojice PCIe NVMe SSD v režimu RAID 0 a jeden pevný disk SATA HDD. Na výběr jsou dva různé displeje, a to buďto 17,3" 4K Mini LED 120Hz displej s lokálním stmíváním po celé ploše nebo superrychlý 360Hz Full HD displej AUO s odezvou 3 ms pro co nejplynulejší obraz.

Zveřejněno: 01. 06. 2021