AGON by AOC uvádí vysoce výkonnou herní myš AGM600

Herní myš AGON AGM600 je určena zejména pro nadšence do esportů a hardcore hráče FPS a akčních titulů. Díky ergonomickému a pohodlnému designu s texturovanou opěrkou pro palec a přilnavým povrchem, deseti přizpůsobitelným tlačítkům a integraci RGB, bude AGM600 kýženým kouskem do sady každého hardcore hráče, který svého protivníka nalezne vždy s vysokou přesností. Myš AGM600 je certifikována na technologii Nvidia Reflex, takže nabízí maximální odezvu a nízkou latenci.

Hráči považují myš za svůj primární nástroj k poražení soupeřů. Jejich ideální myš musí vydržet drsné podmínky a splňovat složité požadavky. Dobrá myš pro hráče esportů je podobná meči paladina. Měla by být ergonomická, odolná, přesná a všestranná pro každou příležitost.

Nová drátová herní myš AGON AGM600 je vybavena známým a osvědčeným snímačem – Pixart PMW3389 – podporujícím rozlišení 16 000 bodů na palec, zrychlení 50 g a přesnost sledování 400 palců za sekundu. Tento špičkový senzor je rozhodující pro přesný a rychlý pohyb na stole či podložce pod myš bez přerušení nebo poruchy. S frekvencí dotazování 1 ms/1000 Hz je spojení mezi myší a hrou co nejplynulejší. AGM600 je vybavena výjimečně odolnými spínači Kailh, které vystačí na 80 milionů kliknutí, a kovovým rolovacím kolečkem.

Díky svému ergonomicky klenutému tvaru podporuje AGM600 typy úchopu „dlaň“ nebo „dráp“ pro použití pravou rukou. Matná UV povrchová úprava šetrná k pokožce zajišťuje pohodlný pocit na ruce uživatele, zatímco boční panely s dvojitým vstřikováním silikonu zajišťují bezpečné uchopení, aby se zabránilo vyklouznutí myši z ruky hráče. Teflonové podložky na spodní straně myši AGM600 zajišťují, že je snadno ovladatelná na různých typech podložek. Jako lehká, ale přitom odolná, myš váží AGM600 asi 115 g (bez kabelu), což je ideální hmotnost pro snadné klouzání a zachování přesnosti ve vysoce adrenalinových situacích. Myš je se svým 1,8 m opleteným kabelem, zajišťujícím zvýšenou odolnost, pevně připojena k počítači přes USB.

Myš AGM600 získala certifikaci na technologii Nvidia Reflex, která podtrhuje její nízkou latenci a odezvu. To také znamená, že když je připojena k monitoru, jako je AGON PRO AG254FG nebo AGON PRO AG274QG, pomocí nástroje Nvidia Reflex Latency Analyzer, dokáže přesně zobrazit celkovou latenci systému pro každou komponentu. Hráči tak mohou identifikovat úzká hrdla ve svých systémech a mohou se tak ujistit, že soutěží s nejnižší možnou latencí.

Primární myš pro hráče by nebyla kompletní, kdyby ji nebylo možné individualizovat. AGM600 nabízí rozsáhlé přizpůsobení pomocí softwaru G-Menu. Komplexní „hub“ software G-Menu od AOC pro ovládání všech funkcí monitorů, klávesnic, náhlavních souprav, myší a dalšího příslušenství poskytuje úplnou kontrolu nad AGM600. AGM600 si může uložit do paměti dva profily, což zajišťuje, že esportovci mohou používat svá individuální nastavení na turnajích nebo esportových událostech, když jim není povoleno instalovat nebo používat software třetích stran, jako je G-Menu.

Herní myš AGON AGM600 bude dostupná od října 2022 za doporučenou koncovou cenu 1.339 korun (54,90 eur).

Zveřejněno: 13. 10. 2022