Apple začne konstruovat vlastní mobilní modem

Johny Srouji, senior viceprezident společnosti Apple, údajně řekl zaměstnancům, že společnost začala pracovat na mobilním modemu.

Společnost Apple dříve koupila divizi modemů pro smartphony od společnosti Intel a pravděpodobně se snaží snížit závislost na komponentách od společnosti Qualcomm.

Obrázek: Pixabay

Zveřejněno: 11. 12. 2020