Audio chůvička TrueLife přenese signál až na 300 metrů

Značka TrueLife na český trh přinesla digitální audio chůvičku TrueLife NannyTone VM1, která disponuje obousměrným přenosem zvuku, a to až na 300 metrů.

Zařízení je vhodné jak pro domácí použití, tak i na cesty, a to nejen díky svému kompaktnímu balení. Pokud jde o dětskou jednotku, tu můžete nabíjet ze zásuvky či powerbanky, ale i pomocí klasických tužkových nabíjecích baterií. U rodičovské jednotky pak v základu naleznete trojici dobíjecích baterií.

Díky skvělému dosahu se už nemusíte bát nechat dítě spinkat doma v ložnici, zatímco se budete bavit třeba na terase s přáteli. Pokud byste přece jen náhodou ztráceli signál, rodičovská jednotka vás na to upozorní zvukovým znamením. Dětská jednotka naopak zůstane úplně ticho, aby vaše miminko nerušila. Díky systému Push to Talk můžete rodičovskou jednotku navíc využít i jako vysílačku a dítě upokojit svým hlasem třeba z vedlejší místnosti.

Dětskou digitální audio chůvičku TrueLife NannyTone VM1 zakoupíte na našem trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1.290 Kč včetně DPH.

Zveřejněno: 30. 08. 2021 | Počet zobrazení: 199x