Aurender A15 nabízí prakticky vše pro digitální Hi-Fi

Společnost Aurender představila víceúčelové zařízení pro digitální Hi-Fi s modelovým označením A15.

Tento kousek je v zásadě hudebním serverem zkombinovaným se streamovacím zařízením a integrovaným DAC (digitálně-analogovým převaděčem). Už na první pohled zaujme Aurender A15 svým designem, a za zmínku stojí i volitelná možnost rozšíření úložiště.

Na předním panelu je novinka vybavena 6,9palcovým barevným LCD displejem, na kterém se může zobrazovat například náhled obalu alba. Zmíněný DAC je model AKM4490 s certifikací MQA, který umí dekódovat PCM soubory až do 32 bitů / 768 kHz a DSD až do DSD512.

K výstupům na zadním panelu se řadí dva vyvážené XLR a dva nevyvážené RCA porty. Dodatečná úložiště mohou být typu HDD nebo SSD a vkládají se do příslušných 2,5palcových slotů. Každé z těchto úložišť může mít kapacitu až 8 TB.

Kromě toho se uživatelé mohou těšit také na podporu streamovacích služeb jako Tidal, Qobuz nebo Spotify Connect nebo internetového rádia. Díky tomu je A15 univerzálním řešením pro fanoušky hudby, kteří chtějí kombinovat streamování s vlastními soubory ve vysokém rozlišení.

Zveřejněno: 04. 08. 2022