Batoh Genesis Pallad 450 Camo – hrajte si na vojáky stylově

Pod značkou Genesis teď přichází na trh herní batoh Genesis Pallad 450 Camo, do kterého uklidí všechno svoje herní příslušenství především hráči, kteří mají rádi vojenské hry. Je totiž maskovaný.

Batoh je kompatibilní s notebooky do úhlopříčky obrazovky 15,6 palce a nejen laptopům, ale i ostatnímu hernímu příslušenství poskytuje maximální ochranu a komfort. A komfortní je i pro nositele, a to díky ergonomicky tvarované zádové části a také ramenním, tělovým a bederním popruhům, kterými je vybaven.

Komora pro notebook disponuje zvláštní kapsou, chránící váš laptop před nechtěnými pohyby a nárazy. V hlavní komoře se pak nachází více kapes pro doplňky, jako jsou třeba myši, powerbanky a další. Vepředu jsou umístěny dvě kapsy plus panel s organizérem, určeným pro kancelářské vybavení.

Dále tu máme dvě síťované kapsy na boku a mnoho dalších praktických vychytávek. Systém Molle pak umožňuje připevnění jakékoliv nášivky na tělo batohu.

A cena? Herní batoh Genesis Camo koupíte na českém trhu za doporučenou vcelku sympatickou maloobchodní cenu 1153 Kč včetně DPH.

 

Zveřejněno: 09. 02. 2021