Bezdrátové špunty Razer využijí majitelé konzolí

Značka Razer představila nové bezdrátové špunty Hammerhead HyperSpeed, které jsou určeny pro kombinaci s konzolemi PS5 a Xbox Series X.

Hammerhead HyperSpeed je varianta modelu Hammerhead, který již značka Razer prodává. Jenže dobře zvolte tu, která je schopnější. Tou je totiž verze pro Xbox, jež je kompatibilní jak s konzolí od Microsoftu, tak s tou od Sony. Naopak to ale nejde. A důvod je prostý – audio příslušenství pro Xbox totiž musí mít speciální bezpečnostní čip, aby fungovalo.

Obě varianty sluchátek přirozeně disponují takovými barvami, aby co nejvíce ladily s danou konzolí. Kromě barvy jsou však velice podobné. K dispozici jsou RGB světelné efekty, jak jsme u herního příslušenství Razer zvyklí, a také audio vysílač (transmitter) pro USB typu C. Součástí balení je také redukce z USB-C na USB-A. Sluchátka podporují také bezdrátové připojení, a to buďto přes Bluetooth 5.2 nebo skrze 2,4GHz Wi-Fi síť.

Co se týče výdrže baterie, samotná sluchátka vám vydrží hrát osm hodin, přičemž nabíjecí pouzdro jim dodá šťávu na dalších 22 hodin. V prodeji budou špunty Razer Hammerhead HyperSpeed od listopadu.

Zveřejněno: 26. 10. 2022