Bluetooth reproduktoru Tribit vydrží baterie desítky hodin

Nový reproduktor Tribit StormBox Flow je přenosný, voděodolný, připojuje se přes Bluetooth a na jedno nabití vydrží běžet až 30 hodin.

Zatím není jasné, jaké měniče nový Bluetooth reproduktor používá, ale známe jeho celkový výkon, který činí 25 W. K dispozici je DSP technologie pro zvýraznění basů Xbass z dílny výrobce, která po stisknutí tlačítka dokáže přidat hloubkovým frekvencím hlasitost 10 dB.

StormBox Flow je možné propojit s až dvěma dalšími reproduktory pro vytvoření stereofonního zvuku, a používat ho lze jak v horizontální, tak i ve vertikální poloze.

Ovládání Bluetooth reproduktoru probíhá přes aplikaci Tribit a to až z dálky přibližně 30 metrů díky integrované technologii Bluetooth 5.3. Tribit StormBox Flow je voděodolný dle standardu IP67, což je dost slušná úroveň krytí.

Reproduktor Tribit StormBox Flow si můžete koupit už zhruba v polovině září, i když zatím není jasné, zda bude oficiálně k dispozici i pro český trh. Na tom americkém se však bude prodávat za zhruba 80 dolarů (cca 1.750 Kč).

Zveřejněno: 04. 08. 2023