Bowers & Wilkins Px7 S2e jsou stylově vypadající sluchátka

Bowers & Wilkins Px7 S2e jsou nová, stylově působící sluchátka s velkými náušníky a přepracovaným digitálním zpracováním signálu (DSP).

Výrobce těmito sluchátky v sortimentu nahrazuje model Px7 S2, oproti kterému se S2e může chlubit mimo jiné právě inovacemi v oblasti DSP. A po designové stránce také zcela novou zelenou barvou Forest Green.

Společnost Bowers & Wilkins mohla díky vylepšenému DSP „vytunit“ akustickou platformu sluchátek, která se točí okolo 40mm měničů, jež jsou v mušlích uloženy pod mírným úhlem.

Po technické stránce dále sluchátka Px7 S2e nabízejí podporu kodeku Qualcomm aptX Adaptive pro Bluetooth, ale připojení není možné jen bezdrátově – pro kabeláž je možno použít USB typu C nebo 3,5mm jack. Pokud se však rozhodnete pro bezdrátové přehrávání, potom vězte, že na plné nabití baterie se dočkáte 30 hodin přehrávání. Sedm hodin přehrávání získáte po pouhých 15 minutách nabíjení.

Pak je tu systém aktivního potlačení šumu, jehož základem je šestice mikrofonů. ANC se v tomto případě týká nejen poslechu hudby, ale také volání.

Zveřejněno: 20. 09. 2023