Co koupit na Vánoce ženě

Sháníte dokonalý vánoční dárek pro ženu? Už nemusíte – můžete se inspirovat našimi tipy z nabídky Electro Worldu.

Každou ženu potěší, když jí to bude doma lépe vonět. Vůni domova si můžete přizpůsobit i pomocí aroma difuzéru ze skutečného bambusového dřeva TrueLife Air Diffuser D7 Bamboo, jenž pořídíte za 699 Kč. Stačí pár kapek esenciálního oleje do integrované nádržky s vodou a váš domov začne vonět jinak.

Dlouhodobě hladkou pokožku vám zase zajistí epilátor Concept IL3020 Perfect Skin, který nabízí pět úrovní intenzity, 2 režimy a životnost 300 000 impulsů. Plánovat jednotlivá ošetření si můžete pomocí přidružené mobilní aplikace Concept IPL. To vše za 4 999 Kč.

A máme tu i další položku z kategorie kosmetika, čisticí sonický kartáček na obličej ETA 1352 90000 Fenité 3, jenž vyčistí pleť do hloubky a současně ji jemně masíruje, vyhlazuje a prokrvuje. Je voděodolný, takže ho můžete používat třeba i ve sprše. Praktický kartáček, který se nabíjí přes USB, vás vyjde na 599 Kč.

Tyto a další dárky pro ženy pořídíte na e-shopu Electro Worldu a můžete si je nechat doručit buďto přímo domů nebo na jednu ze 40 prodejen po celé ČR, které zároveň slouží i jako výdejní místo.

Zveřejněno: 03. 12. 2021