Cooler Master představil skříň pro grafiku MasterCase EG200

Do prodeje se dostává nová skříň pro grafickou kartu MasterCase EG200 od společnosti Cooler Master. Jedná se o skříň pro externí umístění grafiky u výkonných počítačů, jejíž prototyp byl oznámen na akci CMShowCase 2021.

Díky velkorysému prostoru se dovnitř vejdou grafické karty různých rozměrů, co nejvyšší datovou propustnost potom zajišťuje podporované rozhraní Thunderbolt 3.

K dispozici jsou taktéž další USB porty oddělené od Thunderbolt 3, což má za následek, že grafická karta či jiné zařízení připojené skrze rozhraní PCI-e budou mít k dispozici celou šířku pásma. Součástí skříně jsou také připravené pozice na HDD nebo SSD či vertikální stojan pro notebook.

Díky této skříni můžete grafický výkon stolního počítače přenést do svého notebooku. A právě Thunderbolt 3 je pro vysokorychlostní přenos výkonu ideální. A to díky podpoře rychlosti do 40 Gb/s či 60W napájení skrze USB typu C.

Skříň pro grafickou kartu Cooler Master MasterCase EG200 bude na českém a slovenském trhu k dispozici v průběhu dubna 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 9.190 Kč, respektive 349 eur včetně DPH.

Zveřejněno: 31. 03. 2021 | Počet zobrazení: 117x