Dell modernizuje své portfolio počítačů

Společnost Dell oznámila modernizaci svého portfolia počítačů pro tvorbu, zábavu i práci. Jedná se o modely řad Precision a XPS, herní systémy Alienware a Dell 15 či nové notebooky řady Latitude.

V prvním případě dostanete výbavu v podobě nejnovějších procesorů Intel Core 11. generace či mobilních procesorů Xeon. Za zmínku stojí i Infinity Edge displeje s vysokou barevnou stálostí nebo OLED technologie u modelu XPS 15.

Hráči zase ocení herní systémy Alienware m15 R6 nebo Dell G15, které opět přinášejí Intel Core H 11. generace nebo nové mobilní grafické karty Nvidia GeForce RTX 30. K modelům Alienware navíc brzy přibude i zcela nová řada Alienware X. Těšit se můžete například na vlastní technologie chlazení od společnosti Dell, díky kterým mohou notebooky značky přinášet vysoký výkon v tenkém těle.

Ze zařízení určených pro práci lze zmínit třeba notebooky Latitude 5421 a 5521, které jsou zčásti vyrobeny z bioplastů. Kromě toho Dell do budoucna plánuje větší využití recyklovaných materiálů pro vyšší udržitelnost.

<