Devialet Mania je hodně luxusní přenosný reproduktor

Francouzská značka Hi-Fi Devialet představila svůj vůbec první přenosný reproduktor Devialet Mania, který přebírá některé funkce od svých dražších sourozenců.

Součástí balení jsou čtyři plnopásmové měniče v kombinaci se dvěma subwoofery v tzv. „push“ konfiguraci. V této kombinaci získáte pokrytí frekvenčního pásma od pouhých 30 Hz do 20 kHz. Další funkcí je aktivní kalibrace sterea, která využívá čtyři integrované mikrofony k přizpůsobení zvuku modelu Devialet Mania jeho okolí.

Samozřejmostí je u této značky také luxusní design, který odkazuje na mnohem dražší model Devialet Phantom. Výdrž baterie modelu Mania je uváděna na úrovni 10 hodin, a novinka se dále chlubí odolností vůči postříkání vodou na úrovni IPX4.

K dispozici je taktéž podpora streamovacích funkcí, ovládaných například dedikovanou aplikací Devialet App. Hudbu můžete poslouchat třeba přes Spotify Connect, AirPlay 2, Wi-Fi a přirozeně také Bluetooth 5.0. Přenosný reproduktor Devialet Mania zakoupíte dle varianty v přepočtu za nějakých cca 20 tisíc korun.

Zveřejněno: 09. 11. 2022