Dokovací systém iRoom od Audiopro pro chytré ovládání domácnosti

Dokovací systém iRoom od společnosti Audiopro dokáže z tabletu Apple iPad rázem učinit ústřední prvek pro ovládání celé domácnosti.

Do řešení iRoom, které díky designu ze skla a hliníku i dobře vypadá, prostě vložíte iPad, který se může jednoduše stát ovladačem všeho možného v rámci chytré domácnosti či audiovizuální zábavy. Room fixDock je pevně instalovaná dokovací stanice, kterou můžete zabudovat do stěn nebo třeba do nábytku.

Stanici iDock pak můžete jednoduše využít k neustálému nabíjení iPadu v době, kdy je zde umístěn. Tablet můžete kdykoliv okamžitě využít třeba jako hudební stanici, zařízení pro streamování televizního obsahu, elektronický fotorámeček nebo třeba ovládací panel pro topení, osvětlení a další prvky chytré domácnosti.

iRoom iBezel je zase dokovací stanice, která ve skleněném rámu obsahuje integrovanou klávesnici s programovatelnými klávesami, kterým můžete přiřadit ovládání nejčastěji používaných funkcí. Díky tomu nemusíte danou funkci v iPadu složitě vyhledávat pokaždé, kdy ji potřebujete nastavit či aktivovat.

Zveřejněno: 06. 10. 2021