Domov si můžete ozvučit i novinkou od Sharpu

Značka Sharp se pochlubila novým soundbarem HT-SBW202, k němuž zákazníci dostanou přibalený i bezdrátový subwoofer.

2.1kanálový soundbar se subwooferem přinášejí slušný výstup o celkovém výkonu 200 wattů, přičemž právě subwoofer má podle výrobce dodat do domácností zážitek ne nepodobný kinu, ale bez nutnosti tahání množství kabelů.

Konektivita HDMI ARC/CEC umožňuje ovládání soundbaru stávajícím dálkovým ovládáním k vaší televizi, přičemž bezdrátové streamování zvuku je umožněno pomocí technologie Bluetooth verze 4.2.

Přenos zvuku je možný také pomocí integrovaného digitálního optického vstupu, přičemž analogová zařízení k soundbaru jednoduše připojíte přes 3,5mm vstup (AUX, respektive klasický jack).

Soundbar můžete jednoduše přimontovat na stěnu, případně postavit na stůl, a výše zmíněná možnost ovládání přes televizní ovladač samozřejmě není jediná. K soundbaru samozřejmě dostanete i dedikovaný, plně funkční dálkový ovladač, alternativně pak lze využít funkční klávesy umístěné přímo na těle soundbaru.

Model soundbaru se subwooferem Sharp HT-SBW202 je ve Velké Británii dostupný za cenu přibližně 169 liber, což je v aktuálním přepočtu něco málo přes pět tisíc korun.

Zveřejněno: 13. 10. 2021