Dopřejte si relaxační masáž přímo u vás doma

Kvůli relaxační masáži nemusíte nikam cestovat, ale díky vhodným přístrojům, které zakoupíte například v Electro Worldu, si ji můžete dopřát i přímo z domova. Zmírněte si bolesti zad či napravte ztuhlou šíji!

Krční páteři dokáže pomoci například malý masážní přístroj Homedics NMSQ-215 A (na úvodním obrázku), jenž nasadíte na krk a díky kombinaci vibrací a tepla si uvolníte svaly v okolí. Napájení je realizováno přiloženým síťovým adaptérem, případně čtyřmi AA bateriemi, jestliže vám stačí masáž bez ohřevu.

Univerzální masážní polštář Sanitas SMG 141 využijete od krku až k chodidlům. Využívá japonskou techniku šiatsu a k perfektnímu uvolnění využívá čtveřici rotačních masážních hlavic. Součástí balení je integrovaný akumulátor, povlak je zase pratelný.

A nakonec vám ještě představíme jednoduché, malé a ekonomické řešení v podobě masážního přístroje Beurer MG16, jenž je s výškou pouhých 10 cm velice kompaktní a díky třem hlavicím ho můžete využít prakticky na jakoukoliv část těla. O napájení se postarají tři AAA baterie.

Zveřejněno: 25. 06. 2021 | Počet zobrazení: 181x