Dynabook rozšiřuje prémiovou řadu notebooků řady X

Tato řada bude rozšířena o nový 14" přístroj Portégé X40-K v hliníkovém šasi s broušeným povrchem v barvě Dark Tech Blue, jehož koncepce je založena na špičkovém designu a funkcích, které usnadňují moderní flexibilní práci.

Elegantní i praktický Dynabook Portégé X40-K obsahuje řadu vylepšených funkcí pro stále se vyvíjející potřeby mobilních uživatelů. Notebooky pohání nejnovější 12. generace procesorů Intel Core spolu s operačním systémem Windows 11 Pro. Moderním uživatelům nabízí bohatou konektivitu včetně dvou portů Thunderbolt 4, rozhraní HDMI 2.0, dalších konektorů USB-A 3.2, LAN a slotu pro paměťovou kartu Micro SD. Díky tomu lze notebook propojit se všemi potřebnými periferiemi pro zobrazení, nabíjení i přenos dat bez potřeby replikátoru portů.

Uživatelé, kteří chtějí využít oba porty Thunderbolt 4 pro připojení různých zařízení, mohou k nabíjení použít také samostatný AC konektor. Notebook splňuje požadavky na zařízení Microsoft Secured-core a vlastní BIOS Dynabook poskytuje spolu s Trusted Platform Module (TPM) 2.0 a možností ověření uživatele pomocí rozpoznání obličeje i otisku prstu velmi silnou ochranu před rostoucím množstvím kybernetických hrozeb. Soukromí a bezpečí uživatelů Portégé X40-K posiluje navíc, posuvný kryt webové kamery, slot pro bezpečnostní zámek a volitelná čtečka čipových karet.

Zveřejněno: 08. 04. 2022