Dynabook rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C40

Notebooky Satellite Pro C40 jsou nyní k dispozici s procesory AMD Ryzen řady 5 a 7 s grafikou Radeon. Tímto krokem vychází vstříc uživatelům, pro něž je zásadním parametrem při pořízení nových zařízení cena.

Se svou nízkou hmotností již od 1,52 kg a šasi tenkým jen 18,9 mm patří Satellite Pro C40D-B k nejtenčím notebookům ve své třídě. Výkonné procesory AMD Ryzen 5 5600U a Ryzen 7 5800U s podporou až 32 GB rychlé paměti DDR4 ve dvou konfigurovatelných slotech a SSD disky až do kapacity 512 GB umožňují uživatelům pracovat i na nejnáročnějších úkolech. Použitelnost Satellite Pro C40D-B mimo kancelář zvyšuje také velmi velký ClickPad a působivá výdrž na baterie po dobu až 11,5 hodiny.

Notebooky Dynabook Satellite Pro C40D-B nabízejí základní nástroje k zajištění bezpečnosti uložených firemních i osobních dat i samotného přístroje. Modul Trusted Platform Module (TPM) 2.0 založený na firmwaru umožňuje šifrovat všechna data na disku, a snížit tím riziko jejich neoprávněného zneužití. To vše doplňuje možnost nastavení uživatelských a administrátorských hesel bránících neoprávněnému přihlášení a také ověření uživatele pomocí volitelné čtečky otisků prstů (SecurePad), Fyzické krádeži notebooku pomáhá předcházet volitelný zámek Kensington.

Efektivní práci i spojení s týmem usnadňuje vynikající konektivita. Port USB Type-C umožňuje současné nabíjení, propojení s periferiemi i přenos obrazu. Další porty jako HDMI v plné velikosti, 2× USB Type-A 3.1 či čtečka MicroSD karet umožňují využít všech možností při práci.

Pro rychlé bezdrátové připojení k síti, internetu i dalším přístrojům je k dispozici WiFi 802.11 AC a Bluetooth 5.0. Nejstabilnější připojení k síťovým zdrojům v kanceláři umožňuje vestavěný port Gigabit-LAN. Kontakt na různých místech usnadňuje webová kamera ve spojení se stereo reproduktory s hutným zvukem a vestavěným mikrofonem.

Antireflexní 14palcový LCD FHD nebo HD displej s tenkým rámečkem nabízí ostrý a dobře čitelný obraz za všech světelných podmínek.

Zveřejněno: 13. 05. 2022