Electro World otevírá převzaté pobočky K+B Expert

Společnost Electro World má ode dneška otevřené všechny rebrandované pobočky sítě K+B Expert, kterou převzala k 1. dubnu 2021. Rebranding probíhá průběžně a ukončen bude na konci dubna. To znamená, že některé pobočky budou přibližně dva týdny fungovat pod logem původní sítě K+B.

Síť Electro Worldu se tím zdvojnásobuje

Převzetí sítě K+B Expert s.r.o. se připravovalo s jejím majitelem, společností Kappenburger + Braun & Co. KG, už v loňském roce. Po uzavření dohody a schválení úřadem pro ochranu hospodářské soutěže se síť Electro Worldu mohla zdvojnásobit – k původním 19 prodejnám tak přibylo dalších 20, přičemž 16 z nich je v nových lokalitách. Na zbývajících čtyřech místech pak došlo k posílení a zákazníci mají k dispozici jak stávající, tak i další novou prodejnu Electro World.

K otevírání poboček K+B Expert dochází postupně. Což znamená, že zatímco v Kolíně nebo v Jihlavě se zákazníci dočkali už 6. dubna, v posledním termínu, tedy 15. dubna, budou otevřeny prodejny v České Lípě, Ústí nad Labem nebo Plzni.

Otevření s akcí Slevové šílenství

Opětovné otevření nových jednotlivých poboček proběhne současně s počátkem akce Slevové šílenství, kterou Electro World ve dnech 15. až 18. dubna pořádá již podruhé. V rámci této akce se zákazníci dočkají až 30procentních slev na pestrou nabídku zboží.

Vzhledem ke stávajícím restrikcím ze strany vlády budou všechny prodejny Electro Worldu, včetně těch nových, otevřeny prozatím jako výdejní místa. Na jednotlivé pobočky však přitom lze objednávat zboží z e-shopu společnosti Electro World i v případě, že není aktuálně skladem. Firma zároveň slibuje postupné zavážení nových poboček novým zbožím a objeví se zde i nové značky a výrobky.

 

Zveřejněno: 15. 04. 2021