Electro World oznámil otevření 40. prodejny

Společnost Electro World oznámila, že si jí nabízené produkty můžete zakoupit už ve 40 kamenných prodejnách po celé České republice.

Ta zatím poslední byla otevřena v Jihlavě, přičemž v tomto krajském městě už má Electro World prodejny dvě. Jen nedávno se přitom síť Electro Worldu rozrostla z 19 na 39 prodejen díky akvizici poboček sítě K+B Expert.

Hlavní město kraje Vysočina už sice jednu pobočku mělo, ale v té byl v poslední době zaznamenán tak obrovský zájem o zboží, že se vedení Electro Worldu rozhodlo přidat ještě jednu. Společnost v této souvislosti navíc oznámila, že svým zákazníkům přinese speciální akční ceny platné výhradně pro tuto prodejnu. Ceny budou platné od 3. do 6. června.

V nové jihlavské prodejně tak v těchto dnech zakoupíte například Apple MacBook Air s čipem M1 za 23.333 Kč (sleva více než 6.600 Kč) nebo Apple iPhone SE 2020 za 9.990 Kč (sleva 3.000 Kč). Akční cenovky se ale dočkají například i telefony Xiaomi a vybrané TV značek Thomson nebo METZ. Ještě doplníme, že ve čtvrtek 3. června otevírá jihlavská prodejna na západním okraji města v obchodním centru Shopping Jihlava v 9 hodin ráno.

Zveřejněno: 01. 06. 2021 | Počet zobrazení: 120x