Electro World rozjíždí zákazníky oblíbené Slevové šílenství

Od čtvrtka 15. do neděle 18. dubna 2021 rozjede Electro World akci s názvem Slevové ší-lenství, v jejímž rámci přinese zajímavé a neopakovatelné nabídky. Jedná se o jarní verzi úspěšné akce z loňského podzimu.

Za čtyři zářijové dny tehdy Electro World rozdal mezi svými zákazníky 20 tisíc slev ve výši téměř 15 milionů korun.

Sleva pro každého

Tentokrát si Electro World nachystal pro každého něco. Pokud sháníte elektro za výhodnou cenu, rozhodně se vyplatí projít si e-shop společnosti a vybrat si ten správný produkt pro sebe. Výběr vám ulehčí následující přehled, i když ten rozhodně není vyčerpávající.Na výběr bude mnoho slev a mezi nejlákavější budou zajisté patřit tyto:

·                     30% sleva na myši, klávesnice a headsety (kromě produktů Apple),

·                     20% sleva na velké domácí spotřebiče a televize LG NanoCell a OLED,

·                     20% sleva na značky Whirlpool, Bosch, Siemens, Candy, Gorenje Amica a Concept,

·                     12% sleva na tablety s Androidem,

·                     20% sleva na dílnu a zahradu Bosch, Fieldmann, Black&Decker a Graphite,

·                     13% sleva na chytré hodinky, náramky a navigace.

Další slevy se pro zákazníky ještě připravují a budou odhaleny až 15. 4. Sleva platí vždy z koncové MOC ceny, a to vždy, včetně zlevněných a akčních nabídek.

Veškeré slevové kódy pro jednotlivé kategorie najdete na jednom místě v e-shopu Electro Worldu. Není třeba vystřihávat žádné slevové kupony z časopisů ani stahovat si další aplikace do mobilu. Prostě si vyberete, co potřebujete, a zadáte kód v košíku.

Pohodlný nákup s 39 výdejními místy

Akce Slevové šílenství, která startuje už 15. dubna, bude využívat jak všech stávajících prodejen Electro World, tak i nově 20 bývalých poboček sítě K+B Expert, kterou Electro World oficiálně převzal k 1. 4. 2021, Celkem tak bude k dispozici 39 výdejních míst po celé České republice.

Bližší informace k celé akci najdete na webu.

 

Zveřejněno: 13. 04. 2021