Epson představuje nové projektory zlepšující flexibilitu práce

Hned osm nových laserových projektorů představuje společnost Epson – interaktivní modely EB-735Fi a EB-725Wi a neinteraktivní modely EB-735F, EB-725W, EB-720, EB-L200SW, EB-L200SX, EB-L200W a EB-L200F. Tyto flexibilní a škálovatelné projektory byly navrženy pro různé typy pracovních a vzdělávacích prostředí, usnadňují zapojení do práce a spolupráce, čímž podporují sdílení vědomostí mezi spolupracovníky, studenty a klienty.

Jsou vybaveny bezúdržbovým světelným zdrojem zajišťujícím velký a jasný obraz, který je zásadní pro pracovní prostředí, jež se musí přizpůsobit novým pravidlům týkajícím se dodržování vzájemných rozestupů a práci na dálku. Při použití s antibakteriální tabulí přináší hygienické pracovní prostředí – už žádné otisky prstů. Tato řešení umožňují sdílení obsahu a spolupráci nejen v prostoru, kde se setkáváme, ale také na dálku s kolegy či studenty, kteří se k jednání či výuce připojí z dalších míst.

„Učebny a pracoviště se kvůli pravidlům týkajícím se dodržování sociálních rozestupů zásadně proměnily,“ uvedl Matěj Kopecký, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ & SK. „Pomocí těchto nových projektorů chceme nadále podporovat spolupráci a konektivitu i v této nové realitě. Díky škálovatelné velikosti obrazu až do velikosti 500″ snadno zajistíte, aby všichni dobře viděli – a to včetně těch v posledních řadách v učebně nebo zasedací místnosti – aniž by bylo zapotřebí instalovat zbytečně drahé velké monitory s pevně danou velikostí. Možnost vzdáleného připojení a interaktivní funkce zajistí, aby mohli všichni spolupracovat a přispívat.“

Interaktivní modely disponují nativně funkcí rozdělení obrazu, díky níž dokáží promítat až čtyři různé vstupy najednou. Tím eliminují potřebu dalších monitorů. Kromě toho, že jsou projektory ekologicky udržitelnou volbou, nabízejí všechny modely vestavěné bezdrátové připojení a funkci zrcadlení obrazovky (Miracast), díky níž se dá obsah snadno sdílet z různých zařízení. Na rozdíl od plochých obrazovek nepřináší používání monitorů problémy s odlesky nebo slepými místy v obraze, ať už se lidé v místnosti usadí kdekoli.

Interaktivní i neinteraktivní projektory budou dostupné od ledna 2021.

 

 

 

Zveřejněno: 07. 12. 2020