Epson rozšiřuje řadu laserových projektorů EpiqVision Ultra o nový model

Společnost Epson rozšířila řadu EpiqVision o nový domácí a cenově dostupný model EH-LS650. Tento nejnovější inteligentní laserový televizní projektor s obrazem 4K PRO-UHD je nabitý luxusními zvukovými a obrazovými funkcemi, poskytuje široké možnosti připojení a snadnou instalaci pro bezproblémové sledování všemi členy rodiny. Jeho elegantní zjednodušená konstrukce a moderní provedení jsou vhodné i do malých domácností a snadno tak nahradí běžnou televizi.

Černý nebo bílý model EH-LS650 poskytuje velký obraz, zážitek s možností streamování přes Android TV, vestavěný Chromecast a působivou zvukovou kvalitu zajištěnou technologií YAMAHA. Celkově dostanete jednoduše ovladatelné zařízení poskytující obsah na vyžádání, které lze snadno sdílet a používat kdekoliv.

Vestavěné zařízení Chromecast je platforma, která vám umožňuje streamovat oblíbený obsah z telefonu, tabletu nebo notebooku přímo do projektoru. Lze ji snadno ovládat pomocí známých aplikací z telefonů a tabletů iPhone, iPad a Android, notebooků se systémy Mac nebo Windows či zařízení Chromebook .

Vestavěné 20W reproduktory Yamaha jsou stylově umístěny v těle projektoru a mohou fungovat i jako samostatné inteligentní reproduktory. Díky Android TV navíc projektor nabízí tisíce filmů, pořadů a her prostřednictvím služeb Google Play, YouTube a mnoha dalších populárních aplikací .

Z velmi krátké vzdálenosti od projekční plochy umožňuje technologie 3LCD zobrazovat jasný obraz až do úhlopříčky 120 palců. Obraz ve 4K PRO-UHD je velký, ostrý a ideální ke sledování filmů, každodenního televizního obsahu nebo sportovních pořadů, přičemž vstupní odezva nižší než 20 ms je skvělá také pro hraní her.

Funkce plug-and-play usnadňují instalaci pomocí aplikace Epson Setting Assistant, která automaticky nastaví obrazovou korekci s použitím kamery vašeho smartphonu.

Zveřejněno: 20. 09. 2023