Externí disk Adata nabízí široké možnosti využití

Společnost Adata Technology přichází na trh s externím SSD diskem Adata SE770G RGB, který se chlubí nejen skvělou rychlostí a kapacitou, ale i zajímavým externím podsvícením.

Novinka disponuje rychlým připojením USB 3.2 Gen 2 a Type-C s rychlostí čtení a zápisu 1 000 / 800 MB/s. Tato rychlost je podle údajů výrobce až 12,5krát rychlejší než u tradičních externích pevných disků. To znamená, že 10GB video soubor zvládne přenést za pouhých 20 sekund!

Zároveň díky rozhraní USB typu C připojíte SSD disk SE770G vždy napoprvé, protože je orientace konektoru je v tomto případě zcela bezpředmětná. Disk můžete připojit i k herním konzolím, u nichž s jeho pomocí rozšíříte kapacitu úložiště. Rychlost připojení disku pak v konečném důsledku bude znamenat i rychlejší načítání her.

SSD disk se stylovým RGB podsvícením podporuje operační systémy Android, macOS i Windows, z nichž na disk můžete zálohovat jakékoliv soubory včetně videí, fotografií či hudby. Tato média můžete dále sdílet například po připojení k routeru v rámci celé domácí sítě.

 

Zdroj: TZ Adata

Zveřejněno: 18. 11. 2020