Herní monitor Sony „INZONE“ M3 je možné předobjednat už teď

Společnost Sony oznámila dostupnost herního monitoru INZONE M3 v Evropě a ve vybraných zemích se již spouštějí předobjednávky. Tato nová značka herního vybavení využívá zkušeností Sony jako průkopníka audiovizuálních technologií a přináší funkce, které hráče vtáhnou do akce a umožní jim naprosté soustředění. Řada INZONE byla navržena pro mimořádný výkon.

Nový herní monitor INZONE M3 s podporou HDR nabízí rozlišení Full HD a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz s technologií 1 ms GtG (Gray to Gray) a variabilní obnovovací frekvencí, což hráčům umožňuje přesně zachytit pohyby soupeřů ve střílečkách. Díky více než 99% pokrytí spektra sRGB naplní monitor INZONE M3 vaši hru širokou škálou sytých a živých barev. Díky většímu počtu odstínů a barevných tónů jsou scény mimořádně realistické a umožňují dramatické hraní, které vás vtáhne do děje.

Jedinečný stojan s malou hloubkou poskytuje pohodlí při hraní a optimalizuje prostor pro periferní zařízení na stole. Díky malé ploše monitoru mohou hráči snadno umístit šikmou klávesnici a velkou herní podložku pod myš k monitoru nebo pod něj. Mezi další funkce patří nastavitelná výška a náklon a úhledné vedení kabelů, které udrží vaši pracovní plochu čistou.

Díky automatickému přepínači KVM (Auto USB Hub Switch) mohou uživatelé ovládat až dva počítače pomocí jediné klávesnice, myši a herních sluchátek připojených k monitoru. Díky režimu FPS Game Picture Mode jsou jas a kontrast optimalizovány tak, abyste viděli protivníky zřetelně. Funkce Black Equalizer navíc umožňuje odhalit detaily i ve stínech.

Ideální pro PlayStation 5

Monitor INZONE M3 nabízí funkci automatického mapování tónů HDR, která spolupracuje s konzolemi PlayStation 5 a automaticky rozpozná monitor při počátečním nastavení a optimalizuje nastavení HDR. Kromě toho se monitor při sledování filmů na PlayStation 5 automaticky přepne do režimu kino a při hraní her do herního režimu.

Přizpůsobte si hraní na míru

Počítačový software INZONE Hub byl vytvořen pro pohodlné ovládání monitorů a herních sluchátek INZONE a umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitky prostřednictvím široké škály funkcí, včetně různých nastavení zvuku a obrazu.

Doporučená cena je 17.499 korun, monitor bude fyzicky k dostání v polovině ledna 2023.

Zveřejněno: 18. 11. 2022