Hodinky Honor Watch GS Pro prošly extrémními zátěžovými testy

Značka Honor má v nabídce chytrých hodinek více, nicméně Honor Watch GS Pro jsou asi těmi nejodolnějšími. Výrobce se teď navíc rozhodl nechat je projít extrémními zátěžovými testy.

Hodinkám se podařilo uspět v celkem 14 vojenských zátěžových testech. Tak například prošly šokovým testem, testem odolnosti vůči prachu a písku, testem výdrže při nízkých teplotách i testem ponoru hodinek. Nutno podotknout, že všemi těmito zkouškami prošly se ctí.

Díky tomu se mohou hodinky Honor Watch GS Pro chlubit celkem 14 vojenskými certifikacemi, které deklarují například jejich výdrž v extrémních teplotách, a to od –40 °C po +70 °C. Odolné jsou také vůči solné mlze, a to až po dobu 96 hodin, a po dobu 240 hodin, tedy neuvěřitelných 10 dní, jsou schopny přežít ve vysoké vlhkosti.

Zařízení se v poslední době dočkalo také aktualizace, jejíž součástí jsou například nové vzhledy ciferníků. Zároveň si přímo na hodinkách můžete také zahrát hry. Ty jsou k dispozici pro všechny, kteří se k hodinkám připojují skrze libovolné mobilní telefony značek Honor nebo Huawei.

Zdroj: TZ Honor

uploaded picture

Zveřejněno: 21. 11. 2020 | Počet zobrazení: 460x