Hutný zvuk se zcela novým headsetem Philips

Společnost MMD (výrobce zařízení pod značkou Philips) oznamuje uvedení nových prémiových herních sluchátek pro hráče, kteří hledají ideální kombinaci pohodlí, vynikajícího zvukového výkonu a pokročilých bezdrátových technologií. Sluchátka Philips TAG5106 jsou vybavena duálním bezdrátovým systémem podporujícím 2,4 GHz i Bluetooth a nabízejí řešení dva v jednom, které poskytuje pokročilou kvalitu herního zvuku i mobilní hudby, to vše v jediném elegantním a cenami ověnčeném produktu.

Pokud jde o vytvoření skutečně pohlcujícího herního zážitku, zvuk je stejně důležitý jako grafika. Philips TAG5106, vybavený technologií 7.1kanálového prostorového zvuku nové generace DTS Headphone:X 2.0, poskytuje vylepšené vykreslení basů, čistotu zvuku a signály přiblížení, stejně jako novou úroveň vnímání vzdálenosti, která rozlišuje mezi blízkým a vzdáleným zvukovým polem. To vytváří výjimečný pocit realismu, který staví hráče do středu dění a umožňuje jim užít si zážitek jako nikdy předtím. Sluchátka Philips TAG5106 jdou ale ještě o krok dále, s na míru vyladěnými 50mm měniči (konstruovaných za účasti profesionálních akustických inženýrů), aby poskytovala bohatý a přesný zvuk, tak přesný, že hráči slyší blížící se kroky, což jim dává konkurenční výhodu, kterou hledají. A konečně, odnímatelný jednosměrný mikrofon s potlačením okolního hluku nabízí další výhodu v tom, že hráčům umožňuje jasně a snadno komunikovat se svými spoluhráči.

Náhlavní souprava Philips TAG5106 je také ideální volbou pro ty, kteří hledají více než jen herní výkon. Kromě bezdrátové technologie 2,4 GHz, která dokáže poskytnout spolehlivý, bezztrátový herní zvuk s ultra nízkou latencí na PC, Mac a PlayStation, jsou tato sluchátka vybavena současným připojením Bluetooth pro mobilní zařízení. Hráči mohou pohodlně přepínat mezi 2,4 GHz a bezdrátovým připojením Bluetooth pouhým kliknutím na tlačítko, což zajišťuje maximální flexibilitu. Mimořádně dlouhá 45hodinová výdrž baterie poskytuje hodiny zábavy, ať už jde o hraní her nebo poslech hudby či jiného zvukového obsahu. A bez ohledu na to, jak se používají, poskytují sluchátka Philips TAG5106 extrémní pohodlí, díky oceňovanému ergonomickému designu, který zahrnuje adaptivní hlavový nosník a náušníky s koženkou a paměťovou pěnou, zajišťujícími pohodlí, které je dlouhodobé a stylové.

Herní sluchátka Philips TAG5106 budou k dispozici za cenu 2.433 Kč (99,90 eur).

Zveřejněno: 02. 12. 2022