Hybridní připojení a zabezpečená webová kamera v monitoru

Nejnovějším přírůstkem do produktové řady Philips B Line je monitor Philips 243B1JH (úhlopříčka 23,8"/60,5 cm), vybavený spoustou funkcí pro pohodlnou a bezpečnou produktivitu. Tento nový monitor nabízí hybridní USB dokování, které zjednodušuje připojení: jeden USB duální kabel s konektory typu C a A poskytuje video, Ethernet, nabíjení (až 100 W) a připojení DisplayLink.

Jedná se o ideální řešení pro ty, kteří hledají monitor, zajišťující komplexní možnosti připojení, pohodlí a zabezpečení – ať už jde o komplexní nastavení, sdílené kanceláře nebo otevřené kancelářské prostory.

Jednoduché a úplné připojení

USB dokovací stanice monitorů Philips poskytuje univerzální replikaci portů pro snadné, úplné a bezproblémové připojení. Philips 243B1JH je vybaven hybridním USB dokováním s porty USB-C i USB-A. USB-C je tenký oboustranný konektor, který umožňuje snadné dokování prostřednictvím jednoho kabelu, rychlý přenos dat a dobíjení notebooku přímo z monitoru (s dodávkou energie až 100 W). USB-A s připojením DisplayLink umožňuje prakticky jakékoli moderní využití notebooku. Navíc vestavěný RJ-45 Ethernet zajišťuje větší zabezpečení dat a DisplayPort-out přináší snadné propojení monitorů do řetězců, umožňuje připojit další monitory s vysokým rozlišením pouze jedním kabelem od prvního monitoru k PC, což ušetří místo na pracovním stole a zjednoduší správu kabelů.

Výkon a bezpečnost

Philips 243B1JH optimalizuje zážitek ze sledování. Je vybaven IPS LCD displejem, který zajišťuje široké pozorovací úhly 178/178 stupňů, ostrý obraz s živými a přesnými barvami a konzistentním jasem. To je důležité při práci v týmech před jedním monitorem: je možné dokonale sledovat displej téměř z jakéhokoli úhlu, aniž by byla ohrožena reprodukce obrazu. Pro pohodlnější zážitek ze sledování a maximální pohodu uživatele je tento model vybaven také režimem Philips LowBlue a technologií Flicker-Free. Má i certifikaci TÜV Rheinlend.

Nejnovější vyskakovací webová kamera je vybavena pokročilými senzory pro rozpoznávání obličeje Windows Hello, které uživatelům umožňují pohodlně se přihlásit k jejich zařízením s Windows za méně než dvě sekundy (třikrát rychlejší než pomocí hesla).

Zelená v srdci

Stejně jako celá produktová řada B, splňuje i tento model několik ekologických standardů a certifikací: EnergyStar 8.0, EPEAT, TCO Certified Edge a RoHS. Integrovaný PowerSensor detekuje přítomnost uživatele a sníží jas monitoru, jakmile uživatel odstoupí, což vede k delší životnosti monitoru a úspoře energie až o 80 %. Monitor je navíc vybaven snímačem LightSensor, který automaticky upravuje jas obrazu podle světelných podmínek v místnosti a minimalizuje tím spotřebu energie.

Monitor Philips 243B1JH bude dostupný od února 2021 za doporučenou koncovou cenu 10 869 Kč (419 EUR).

 

Zveřejněno: 04. 02. 2021 | Počet zobrazení: 282x