I příznivci Baníku a Dukly dostanou klubovou platební kartu

Příznivci fotbalových klubů FC Baník Ostrava a FK Dukla Praha mohou mít od druhé poloviny července platební kartu v barvách svého oblíbeného týmu. Fandit tak mohou už při nakupování, a navíc získají řadu výhod a slev. Podmínkou k získání jedinečné bezkontaktní karty je účet v ČSOB nebo Poštovní spořitelně, které lze otevřít jednoduše a rychle online.

„Fandit se dá mnoha způsoby a platební karty v designu sportovního klubu jsou u fanoušků velice oblíbené. Jsme rádi, že můžeme udělat radost dalším dvěma skupinám fotbalových fanoušků, které mohou nyní podporovat klub svého srdce i při každém bezhotovostním placení,“ říká Miroslav Kybal, manažer sportovních karet z ČSOB.

Platební karty pražského klubu z Julisky ponesou jméno Dukla a ostravského týmu FCB. Jejich držitelé budou moci čerpat slevy například na vstupenky, nákup zboží ve fanshopu nebo u různých místních obchodníků. Navíc mohou využívat i odměny za platby v zákaznickém programu ČSOB Svět odměn.

O kartu v klubovém designu Baníku a Dukly mohou požádat i stávající klienti, kteří již mají účet u ČSOB nebo Poštovní spořitelny. Stačí navštívit bankovní pobočku nebo přepážku Poštovní spořitelny na České poště. Pokud si fanoušek otevře účet s kartou online na stránkách www.csob.cz, v případě Poštovní spořitelny na www.postovnisporitelna.cz, jako vstupní bonus získá odměnu 1000 Kč.

ČSOB je na českém trhu jedinou bankou, která nabízí platební karty sportovních klubů v jejich klubových barvách. Ve fotbalovém prostředí mají vlastní karty už např. fandové FK Mladá Boleslav, FC Viktoria Plzeň a FC Slovan Liberec a v hokejovém zase příznivci HC Komety Brno, HC Dynama Pardubice, HC Motoru České Budějovice a HC Vervy Litvínov.

 

 

Zveřejněno: 20. 07. 2021