Ideální pro PlayStation 5 pro TV Bravia XR

Televizory Bravia XR nyní oficiálně nesou označení „Ideální pro PlayStation 5“ díky zbrusu novým exkluzivním funkcím PS5, které zajistí dokonalý zážitek z hraní na konzoli nové generace

Společnost Sony představuje kampaň „Ideální pro PlayStation 5“ pro televizory Bravia XR TV, které byly speciálně navrženy tak, aby spolupracovaly s konzolí PlayStation 5 (PS5™) a nabízely fantastické herní zážitky s pohlcujícím obrazem a zvukem.

Televizory přicházejí se dvěma zcela novými exkluzivními funkcemi PS5 – Auto HDR Tone Mapping a Auto Genre Picture Mode. Podporují také snímkovou frekvenci až 120 snímků za sekundu v super ostrém rozlišení 4K podle specifikace HDMI 2.1 kompatibilních her. Díky tomu, že je zpoždění na vstupu pouhých 6,0 ms u modelů Z9J, navíc lze dosahovat mimořádné plynulosti a rychlosti odezvy ve střelbě, sportu a náročných hrách s bleskovými akcemi na obrazovce.

Televizory Sony Bravia XR poskytují realistický obraz plný živých barev a poutavého kontrastu, doplněný technologií zvuku vycházejícího z obrazovky, díky níž se ocitnete přímo v centru dění, ať už hrajete hru nebo sledujete film.

Exkluzivní funkce

Auto HDR Tone Mapping

Funkce Auto HDR Tone Mapping optimalizuje nastavení HDR hned během úvodního nastavování PS5. PS5 automaticky rozpozná jednotlivé modely televizorů Bravia a vybere nejlepší nastavení HDR pro daný televizor. Díky optimalizované úrovni mapování tónů HDR podle specifikace displeje Bravia uvidíte důležité detaily a barvy i ve vysoce kontrastních scénách. Například ve hře Gran Turismo 7 navíc uvidíte detailněji objekty na trati, takže budete přesně vědět, jak zareagovat.

Na úvodním obrázku: Gran Turismo 7: TM & © Sony Interactive Entertainment Inc. Developed by Polyphony Digital Inc.

Režim Auto Genre Picture

Televizory BRAVIA XR dokážou rozpoznat, zda hrajete hru nebo sledujete filmy a pořady. Při hraní her se televizor automaticky přepne do herního režimu, který minimalizuje zpoždění vstupu, takže akce je svižnější, nebo do standardního režimu při sledování filmů prostřednictvím streamovací služby nebo z disku Ultra HD Blu-ray na PS5, který přesune pozornost na zpracování obrazu a zajistí výraznější obraz.

Režim Auto Genre Picture Mode bude k dispozici prostřednictvím budoucí aktualizace softwaru na konzoli PS5 a televizorech BRAVIA na konci roku 2021.

Zveřejněno: 08. 10. 2021