Inovativní řešení odsavačů par od AEG

Pokud jste zrovna ve fázi, kdy navrhujete kuchyňskou linku, zpozorněte. Jedním z důležitých prvků linky je totiž i odsavač par. A ten zdaleka nemusí vypadat jen tak, jak ho asi všichni známe nejlépe.

AEG tak nabízí například indukční varné desky s integrovaným odsavačem par, které umožňují instalaci odsavače par (digestoře) i na kuchyňský ostrůvek nebo poloostrůvek. Díky tomu můžete při vaření komunikovat s rodinou či přáteli nebo třeba sledovat oblíbený film či seriál.

Technologie Hob2Hood zase zajišťuje automatické odsávání v průběhu vaření. Zajímavé je, že ventilátor odsavače se automaticky přizpůsobí intenzitě vaření, takže už nebudete muset mít odsávání „předimenzované“ a současně se vám v kuchyni nebude kupit pára.

Jednotlivé spotřebiče AEG můžete zakoupit také v matně černém provedení díky řadě Matt Black. Díky tomu, že tato řada sestává z modulárních komponentů, můžete kuchyňský prostor navrhnout mnohem flexibilněji. Součástí řady jsou trouby, odsavače par, varné panely i vestavný kávovar nebo vinotéka.

Zveřejněno: 26. 06. 2023