Jak najít jehlu v kupce sena nebo ztraceného dědu či pejska

Když se někam zatoulá váš zvířecí miláček, je to vždycky problém. Kočka se většinou nejpozději za pár dní vrátí, ale co pejsek? Nejen pro tyto účely je zde Lamax GPS Locator.

Čtyřicet gramů vážící zařízení vám spolehlivě prozradí polohu nositele. Ať už je to právě domácí mazlíček, sklerotický děda nebo nějaký stroj, třeba automobil nebo motocykl. Například veterány v poslední době dosti výrazně nabyly na hodnotě a „rády“ se ztrácejí. Co takhle mít neustálý přehled o jejich aktuální poloze?

Zařízení jednoduše spárujete s aplikací Lamax Tracking pro platformy Android nebo iOS a následně vám jeho baterie vydrží až deset dní na jedno nabití. Samozřejmě podle toho, jak moc přesný chcete, aby GPS lokátor byl. Pokud má odesílat signál o poloze každé tři minuty, vydrží fungovat právě deset dní. Jestliže každou minutu, pak přirozeně třetinu tohoto času. Zatímco například při pátrání po kufrech ztracených při letecké přepravě vám tříminutový interval bude stačit, u automobilu ujíždějícího v průměru 60 km/h je už lepší tento interval nastavit na minutu a nabíjet častěji.

Lamax GPS Locator zakoupíte na e-shopu Lamaxu za 1.890 Kč včetně daně. Součástí balení je i SIM karta od operátora T-Mobile pro datové spojení.

Zveřejněno: 27. 10. 2021