Jaké jsou trendy mezi malými kuchyňskými spotřebiči

Jsou lidé, kteří si vystačí s běžnou rychlovarnou konvicí či toustovačem. A potom jsou tací, kteří rádi zkoumají nové trendy. A právě pro ně je tenhle přehled novinek v segmentu malých kuchyňských spotřebičů.

Toustovač Eta 3151 90010 Sorento 4v1 je univerzální zařízení, které slouží jako toustovač, sendvičovač, gril i vaflovač v jednom. Díky antiadheznímu povrchu se nemusíte bát připalování a navíc se jednotlivé vložky dobře myjí. K dispozici je třeba i automatická regulace teploty nebo tepelně izolovaná rukojeť.

Pěnič mléka Lauben Milk Frother 550BC z vás zase rázem udělá baristu. Díky němu totiž můžete i vy připravit dokonalé latté či cappucino. Díky funkci rychlého ohřevu mléka taky můžete v okamžiku připravit svým dětem třeba kakao.

Rychlovarná konvice stejného výrobce s označením Lauben Vacuum Thermo Kettle VTK01S zase slouží i jako termoska. Díky dvojitým stěnám z nerezové oceli nemusíte vodu ohřívat znovu a znovu – vydrží totiž teplá i několik hodin. Zvenku se navíc konvice nezahřívá, takže je bezpečná.

 

 

Zveřejněno: 25. 09. 2021