Je libo 360° zvuk od Bluesound?

Společnost Bluesound přináší na trh novinku v podobě bezdrátového reproduktoru Pulse M, jenž dokáže vyprodukovat 360° zvuk a podporuje dokonce i Multiroom konfiguraci.

Reproduktor v sobě kombinuje 80wattový DSP chytrý zesilovač a uspořádání měničů s názvem „Omni-Hybrid“, které se skládá z 5,25palcového basového reproduktoru směřujícího nahoru a dvou 19mm „tweeterů“, které jsou uspořádány ve 45stupňovém úhlu.

Jen 20 centimetrů vysoké zařízení je možné spárovat s dalším kouskem Pulse M, což dohromady dá stereofonní zvuk. Dokonce můžete oba reproduktory použít jako zadní reproduktory pro prostorový zvuk v kombinaci s Bluesound Pulse Soundbar+, který podporuje Dolby Atmos.

Výhodou je také nativní podpora více než 20 různých streamovacích služeb, mezi které přirozeně patří Tidal, Qobuz, Amazon Music či Spotify. To vše je možné ovládat prostřednictvím mobilní aplikace BluOS Controller. Zvuk je pak možné přenášet přes Wi-Fi, Bluetooth s kodekem aptX HD, Apple AirPlay 2 nebo dokonce gigabitový ethernet.

Zveřejněno: 31. 10. 2022