Již zítra v Electro Worldu vypukne tradiční Slevové šílenství

Společnost Electro World od zítřka 16. do neděle 19. září 2021 znovu pořádá akci s názvem Slevové šílenství, v jejímž rámci svým zákazníkům přinese zajímavé a neopakovatelné nabídky. Podobná akce byla úspěšně realizována už na podzim 2020 a následně na jaře 2021.

Ze Slevového šílenství se stává tradice

Když se Slevové šílenství konalo poprvé, rozdal za pouhé čtyři zářijové dny Electro World mezi svými zákazníky 20 tisíc slev ve výši téměř 15 milionů korun. V dubnu možnost nákupu se super slevou využilo opět téměř 20 tisíc spokojených zákazníků.

Jedinečné v tomto případě je, že jsou na rozdíl od dubna opět otevřené všechny kamenné prodejny Electro Worldu. Na jaře akce probíhala kvůli lockdownu jen on‑line prostřednictvím e-shopu.

Součástí speciální nabídky, která bude platit pouze ve zmíněný prodloužený víkend, je přesně 20 plošných slev ve výši až 30 procent. Z nich vybíráme ty nejzajímavější, které se rozhodně vyplatí sledovat:

  • 20 % sleva na televize LG Nanocell,
  • 30 % sleva na pouzdra na notebooky, tablety a mobily,
  • 20 % sleva na 55" a větší televize Hisense, Sony a Panasonic,
  • 20 % sleva na sluchátka, headsety a audio Philips,
  • 20 % sleva na pračky, sušičky a pračky se sušičkou LG, Hisense, Bosch a Siemens,
  • 15 % sleva na značky TCL, Fitbit, VIVO, Huawei, Moto, MIO, Doogee a Ulefone,
  • 10 % sleva na Samsung Galaxy S21.

Kompletní seznam slev a veškeré slevové kódy pro jednotlivé kategorie najdete od 16. 9. srovnané na jednom místě přímo v e-shopuElectro Worldu. Nejsou tak třeba žádné slevové kupony z časopisů ani stahování aplikací do mobilu. Prostě si vyberete, co potřebujete, a zadáte kód v košíku. Případně navštívíte některou ze 40 prodejen Electro Worldu po celé republice. Přesně takto snadné to je.

 

Zveřejněno: 15. 09. 2021