K zařízením pro chytré domácnosti TCL patří klimatizace i čistička vzduchu

O novinkách TCL z akce Transcend Vision jsme si už něco napsali, ale téma jsme ještě zdaleka nevyčerpali. Takže se teď podívejme na další zařízení TCL, která lze snedno integrovat do chytré domácnosti.

Tím prvním je klimatizace řady X, která disponuje systémem Fresh Air TCL. Ten má vyhrazeno potrubí pro proudění čerstvého vzduchu a navíc je součástí klimatizace i čtyřvrstvý filtr, který lze snadno čistit. Režim Gentle Breeze umožňuje proudění vzduchu přirozenějším způsobem, jenž připomíná vánek a oblíbí si ho nejen děti a senioři. K dispozici jsou programovatelné scénáře a ke kompatibilním zařízením včetně smartphonů je možné klimatizaci připojit skrze mobilní aplikaci TCL HomeApp nebo přes řešení Google Assistant.

TCL na Transcend Vision uvedla i čističku vzduchu Breeva A5, která se dočkala prestižního ocenění Red Dot Design Award. Její součástí je pokročilý filtrační systém breevaShield 5 v 1 s obsahem negativních aniontů, filtru TRUE HEPA H13 a UV-C světla. Tento systém dokáže zlikvidovat více než 99,9 % bakterií a běžných virů. Kvalitu vzduchu lze sledovat v reálném čase, a to díky integrovanému laserovému senzoru prachu a senzoru těkavých organických látek.

Zveřejněno: 15. 09. 2021 | Počet zobrazení: 180x