Kompaktní soundbar Sonos Beam nové generace

Sonos uvedl svůj kompaktní a inteligentní soundbar Beam v již druhé generaci. Novinka podporuje Dolby Atmos a výrobce tak slibuje křišťálově čistý zvuk s ještě větší hloubkou.

Sonos Beam (Gen 2) bude na českém trhu dostupný od 5. října za 12.990 Kč, přičemž předobjednat si ho můžete na Sonos.com už teď. Ke konci roku se majitelé Beamu dočkají také podpory Ultra HD a Dolby Atmos Music skrze Amazon Music. Streamovat hudbu tak budou moci v té nejvyšší kvalitě a s všeobjímajícím 3D zvukem.

Při stejné velikosti bylo lepší kvality zvuku dosaženo i větším procesním výkonem a nově vyvinutou sestavou reproduktorů Beam, která rozvádí a lokalizuje zvuk po místnosti. Novinka se dočkala i elegantnějšího designu, který zahrnuje třeba zaoblenou 270stupňovou plastovou mřížku a jemný, hladký povrch.

Nastavení je přitom velice jednoduché – stačí vám k němu prakticky jen dva kabely a také nová funkce NFC, díky čemuž si budete moci hudbu užívat už za několik minut. Stačí si na smartphonu otevřít aplikaci Sonos a jednoduše si dle pokynů propojit svůj telefon s Beamem.

Zveřejněno: 29. 09. 2021