Kompletní kybernetická ochrana Acronis přichází s novým licenčním modelem

Řešení kybernetické ochrany Acronis Cyber Protect Cloud pro poskytovatele služeb díky novému licencování umožňuje vytvářet a nabízet ucelené služby s minimálními či žádnými počátečními náklady. Nová verze vznikla rozšířením aktuální nabídky Acronis Cyber Backup Cloud o nové prvky kybernetické ochrany a přejmenováním na Acronis Cyber Protect Cloud.

„Využívat oddělené nástroje k řešení různých IT požadavků a eliminaci kybernetických hrozeb je komplikovaný, neefektivní a nákladný způsob poskytování služeb,“ řekl Sergej Beloussov, zakladatel a CEO společnosti Acronis. „Sjednocením ochrany dat, kybernetické bezpečnosti a řízení ochrany do jednoho řešení může jakýkoliv poskytovatel služeb eliminovat složité procesy a zároveň zvyšovat úroveň zabezpečení. Nyní mohou naši partneři dodávat prvotřídní služby kybernetické ochrany.“

S novým licenčním modelem dostanou poskytovatelé služeb, kteří využívají Acronis Cyber Protect Cloud, přístup k nezbytným nástrojům kybernetické ochrany bez placení nebo s cenou podle využití. Tyto nástroje zahrnují:

·         Full-image a souborové zálohování a obnovy, které dokáže ochránit více než 20 platforem.

·         Pokročilou behaviorální detekce na bázi AI, která zastaví malware, ransomware a zero-day útoky v reálném čase a vylepší existující ochranu proti malwaru.

·         Centralizovanou správu integrující oblíbené RMM a PSA systémy, aby mohli nadále fungovat v systému, který jim vyhovuje.

·         Vyhodnocování zranitelností, bezpečnou synchronizaci a sdílení, blockchainovou notarizaci a další zabudované funkce.

Navíc je partnerům k dispozici nové Acronis Cloud Data Center v Praze jako jedno ze 111 lokálních datových center, které Acronis plánuje po celém světě postupně nasadit. Pražské Acronis centrum poskytuje MSP partnerům přístup ke kompletní sadě řešení kybernetické ochrany. S jejich pomocí mohou svým zákazníkům dodávat služby s rychlejším přístupem, nepřetržitou dostupností a s umístěním dat na území České republiky.

 

Zveřejněno: 27. 04. 2021