Lehká sportovní sluchátka Niceboy, se kterými budete vnímat i okolí

Milujete běhání, hudbu a svobodu pohybu? Pak můžete vyzkoušet třetí generaci sportovních sluchátek HIVE Bones 3 od značky Niceboy, která vedou zvuk přes spánkovou kost a ponechávají uši volné. Nepřijdete tak o vnímání okolí.

Sluchátka mají i vlastní paměť o velikosti 16GB, takže si přímo do sluchátek můžete nahrát desítky hodin hudby a poslouchat pohodlně bez mobilního telefonu. Na jedno nabití vydrží až deset hodin.

Sportovní sluchátka HIVE Bones 3 od značky Niceboy umožňují poslech hudby bez kompromisu na vašem bezpečí. Díky kondukční technologii vedou zvuk přes kost, takže uši zůstávají nezakryté a vy budete mít stále přehled o tom, co se kolem vás děje. S krytím IP68 jsou sluchátka plně vodotěsná a odolná vůči prachu i potu. Váží pouhých 25 gramů a díky vlastní paměťové kartě s kapacitou 16 GB si můžete nahrát oblíbenou hudbu přímo do nich a telefon nechat doma.

Kromě toho, že si se sluchátky Niceboy HIVE Bones 3 můžete vychutnat poslech hudby, jsou vybavena i gamingovým módem s nízkou latencí pro sledování filmů nebo hraní her bez zpoždění oproti obrazu. Nabíjení je díky magnetickému konektoru pohodlné, úplného nabití dosáhnete za dvě hodiny a sluchátka jsou tak připravená až na 10 hodin provozu. S integrovaným mikrofonem pak můžete vyřizovat telefonní hovory. Sluchátka podporují i ovládání pomocí hlasových asistentů Siri a Google Assistant.

Cena: 1.999 korun.

Zveřejněno: 20. 07. 2022