LG oznamuje revoluční spotřebiče LG Thinq UP

LG Electronics oznámila své vylepšitelné domácí spotřebiče řady LG ThinQ UP včetně ledniček, praček, sušiček, sporáků a myček nádobí. Ty jsou schopné přizpůsobit se unikátním potřebám a měnícímu se životnímu stylu spotřebitelů a umožňují využívat nové vlastnosti a funkce bez nutnosti dalších nákupů.

Společnost LG představila produktovou řadu LG ThinQ UP v lednu 2022 v Jižní Koreji. Bude dostupná mezinárodně od března 2023, nejprve v USA a následně na dalších klíčových trzích. Spotřebiče LG ThinQ UP jsou navrženy dle zákaznicky orientovaného konceptu Evolving with You a mohou po celou dobu své životnosti začleňovat nové funkce a poskytnout uživatelům v průběhu času vyšší přidanou hodnotu. Společnost LG bude průběžně vyvíjet softwarové aktualizace a hardwarové doplňky, které bude možné snadno instalovat. Na základě vzorů používání a návrhů majitelů spotřebičů ThinQ UP přinesou tyto doplňky speciální možnosti a nová vylepšení.

Jednou z dostupných funkcí v roce 2023 bude režim ochrany prádla (Laundry Saver Mode), který bude možné stáhnout a nainstalovat do modelů sušiček s ThinQ UP. Tento režim je užitečný ve chvíli, kdy nemůžete okamžitě vyndat prádlo ze sušičky. Režim ochrany prádla udržuje po konci cyklu buben v chodu, dokud se neotevřou dvířka sušičky, a pomáhá tak chránit prádlo před pomačkáním a zápachem.

Dalším doplňkem v nabídce je vylepšená regulace nočního jasu pro chladničky s ThinQ UP. Díky tomu je vnitřní osvětlení chladničky v noci jemnější, aby neoslepilo uživatele ve chvíli, kdy otevře dveře. Všechna nová softwarová vylepšení jsou volitelná a lze je snadno stáhnout z aplikace LG ThinQ.

Zveřejněno: 11. 01. 2023