LG posouvá praní a sušení prádla na novou úroveň

Společnost LG Electronics přišla na CES 2022 s mnohými inovacemi, mezi které patřilo i řešení LG WashTower, sestávající z pračky a sušičky prádla.

Nová řešení pro vaše oblečení zahrnují vylepšenou technologii Artificial Intelligence Direct Drive (AI DD), jakož i vyzkoušenou parní technologii a řadu funkcí, díky kterým je teď praní a sušení prádla mnohem pohodlnější než kdy dříve. Alespoň tak praví oficiální materiály LG.

Zmíněná technologie AI DD dokáže odhadnout množství prádla, a dokonce například i typ látky, a tomu přizpůsobit prací cyklus i množství použitého pracího prostředku. Nová pračka je zase vybavena parní technologií LG, díky které má zůstat prádlo čisté a čerstvé.

Také sušička je vybavena řešením AI DD, které v režimu AI dokáže přesně kontrolovat rychlost pohybu a automaticky přizpůsobí sušení potřebám konkrétní látky. Sušení tak může být rychlejší a efektivnější. Zajímavá je ještě možnost spárování obou spotřebičů přes Bluetooth, díky čemuž lze i sušičku ovládat skrze panel pračky.

Zveřejněno: 19. 01. 2022