LG rozšiřuje řadu UltraGear o herní laptop

Společnost LG uvedla v rámci řady UltraGear první herní laptop s označením 17G90Q, který už stihl získat ocenění CES 2022 Innovation Award.

Připravovaná novinka běží na jedenácté generaci procesoru Intel Tiger Lake H v kombinaci s výkonnou grafickou kartou Nvidia GeForce RTX 3080 Max-Q. Tyto specifikace dále doplňuje dvoukanálová paměť a ultra-rychlá sestava dvou SSD úložišť.

Obsah se zobrazuje na 17palcovém IPS panelu s dobou odezvy 1 ms a 300Hz obnovovací frekvencí! Díky vrcholnému hardwaru tak na tomhle notebooku spustíte i ty nejnáročnější a nejmodernější hry.

Zapomenout nesmíme ani na speciální chladicí systém LG s odpařovací komorou, díky kterému dokáže počítač běžet při relativně nízké teplotě i ve chvílích vysokého zatížení.

Laptop LG UltraGear 17G90Q se chlubí také realistickým trojrozměrným zvukem, který je zajištěn integrovaným dvoupásmovým systémem reproduktorů. Tyto reproduktory podporují technologii DTS:X Ultra a díky tomu dokážou přesně tlumočit pozice, z nichž vycházejí zvuky. Můžete tak třeba jednoduše určovat polohu svých protivníků v on-line hrách v reálném čase.

Zveřejněno: 30. 12. 2021