Limitovaná edice sluchátek stovky sluchátek Bose QuietComfort 45 v matně šedé Eclipse Gray se zlatým logem

Pro vyznavače působivého zvuku a stylu je určena limitovaná edice sluchátek amerického výrobce Bose s označením QuietComfort 45 Eclipse Grey. Jedná se o stávající model sluchátek v ikonickém designu s typickým zvukem Bose, vynikajícím dynamickým systémem aktivního potlačení ruchů (ANC) a výdrží až 24 hodin v matně šedé barvě Eclipse Grey s výrazným zlatým logem Bose.

Typicky působivý a zábavný zvuk Bose doplňuje výkonný systém potlačení okolních ruchů použitelný ve dvou režimech (eliminace okolí v několika krocích a propouštění zvuků usnadňující živou komunikaci), vysoká kvalita handsfree hovorů i v hlučném prostředí a výdrž na baterie až 24 hodin. Individuální nastavení reprodukce umožňuje ekvalizér, který je možné ovládat v aplikaci Bose Music.

Dva režimy

Tichý režim označovaný jako Quiet eliminuje většinu ruchů z okolí a nabídne ideální poslechové podmínky. Mikrofony instalované uvnitř i na vnější straně sluchátek snímají zvuky z okolí i z reproduktorů a spolu s patentovaným digitálním čipem potlačují nežádoucí zvuky s největším zaměřením na střední frekvence. Díky tomu je dosaženo špičkového odrušení například v dopravních prostředcích, rušných kancelářských prostorech či kavárnách. Tlačítkem lze přepínat mezi čtyřmi úrovněmi potlačení – Full, Low a dalšími dvěma uživatelsky nastavitelnými možnostmi. Dynamický režim ANC nabízí navíc automatickou regulaci v závislosti na rušnosti okolí, takže při zvýšení hlasitosti okolního hluku dokáže posílit úroveň ANC. V režimu Aware naopak mikrofony a elektronika vpustí během zlomku vteřiny zvuk z okolí dovnitř, což uživatelé ocení třeba při placení v obchodě nebo komunikaci s okolím.

Snadné ovládání a možnost propojení se soundbary Bose

Ovládání sluchátek QuietComfort 45 je jednoduché a intuitivní. Na pravém náušníku mají čtyři tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti, zapnutí/párování pomocí Bluetooth 5.2 a také pro nejčastější úkony, jako přijímání a ukončování hovorů, přehrávání a pozastavení hudby a přístup k hlasovým asistentům. Na levém náušníku je tlačítko pro přepínání mezi režimy a ztlumení mikrofonu během hovoru. Další možnosti otevírá aplikace Bose Music, pomocí níž je možné využít současné propojení s více zařízeními vybavenými technologií Bluetooth 5.1 nebo spárování s kompatibilním soundbarem Bose pomocí Bose SimpleSync. Posledně uvedená možnost umožní posluchačům vychutnat si s QC 45 filmový zvuk v plné hlasitosti i v noci, kdy rodina i sousedé spí.

Sluchátka Bose QuietComfort 45 Eclipse Gray jsou na českém trhu k dostání výhradně na e-shopu BaSys.cz za koncovou cenu 7.990 korun.

Zveřejněno: 10. 11. 2022