Limitované edice reproduktoru Audio Pro

Společnost Audio Pro představila limitovanou edici svého Bluetooth reproduktoru T3+. Jedná se o model, který vznikl ve spolupráci se švédským umělcem.

Severská značka si ke spolupráci vybrala sochaře Andrease Wargenbranta, který je nejen ve své zemi proslulý svými bronzovými motivy. A právě tyto motivy odráží růžově zlatá barva, kterou doplňuje značka „W“. Každý kousek je pak označen samostatným číslem, což má odrážet sběratelský status.

Model Audio Pro T3+ byl uveden v roce 2020 a po technické stránce by se sběratelská edice neměla lišit od té původní. Což znamená životnost na jedno nabití 30 hodin (při 50procentní hlasitosti), respektive 12 hodin „na plné pecky“. Kromě technologie Bluetooth 4.0 můžete zdroje hudby připojit i po kabelu díky 3,5mm AUX vstupu (klasickému jacku).

Sběratelský model Audio Pro T3+ Wargenbrant vyjde přirozeně o něco dráž než standardní varianta, ale zas tak velký rozdíl to není. Zatímco původní verzi dnes koupíte za cca 230 dolarů (přibližně 5.600 Kč), za tu limitovanou dáte jen asi o 10 dolarů (240 Kč) více.

Zveřejněno: 28. 07. 2022