Mark Levinson nabízí svá vůbec první sluchátka

Prémiová Hi-Fi značka Mark Levinson má v nabídce svoje vůbec první sluchátka. Jsou bezdrátové, mají ANC a nesou „průmyslové“ označení No.5909.

Sluchátka jsou osazena velkými náušníky se 40mm měniči pokrytými vrstvou berylia, které jsou naladěné na tzv. Harman křivku. To je akustická odezva, která byla vyvinuta právě stejnojmenným americkým výrobcem audio zařízení.

Model No.5909 nabízí až 34 hodin standardního přehrávání na jedno nabití, případně stále slušných 30 hodin s aktivovaným aktivním potlačením hluku (ANC). Určitě se bude hodit i rychlonabíjení, konkrétně 15 minut v nabíječce vám přidá dalších šest hodin přehrávání. K dispozici je i zvláštní režim potlačení hluku Ambient Aware, který dovnitř propustí něco málo z venkovních zvuků, tak abyste při poslechu nebyli úplně „hluší“. Technologie „Smart Wind Adaptation“ zase vylepšuje kvalitu hovorů.

Bezdrátové přehrávání je zajištěno technologií Bluetooth 5.1 s LDAC, AAC a aptX. Součástí balení je i redukce z USB C na 3,5mm jack, jakož i klasické jack a mini-jack adaptéry.

Cena však není žádná láce. Sluchátka Mark Levinson No.5909 zakoupíte za 999 liber (necelých 30.000 Kč), a to v černé (Pearl Black), cínově šedé (Ice Pewter) a červené (Radiant Red).

Zveřejněno: 05. 01. 2022