Mercusys Halo H30G – mesh systém pro domácí uživatele

Meshové systémy jako alternativy klasických routerů existují již nějakou dobu, a Mercusys nabízí takové, které díky dobrému poměru ceny a výkonu potěší domácí uživatele.

Jedním z takových mesh systémů je i Mercusys Halo H30G, který je k dispozici buď se dvěma nebo se třemi přístupovými body. Ty společně tvoří základ jednotné sítě s plynulým přechodem mezi jednotlivými přístupovými body na celém pokrývaném prostoru.

Všechny tři jednotky přinášejí stejnou rychlost bezdrátového připojení k internetu, a to 1,3 Gb/s ve dvou frekvenčních pásmech. Sada je navíc kompatibilní s většinou poskytovatelů internetových služeb (ISP) a modemů. U každé z jednotek Halo jsou navíc k dispozici dva gigabitové porty, které zajišťují bleskurychlé kabelové připojení.

Vše potřebné nastavíte pomocí mobilní aplikace Mercusys za několik minut. Stačí postupovat podle pokynů na obrazovce, které vás intuitivně provedou celým procesem. Nastavit si pro celou síť můžete i robustní rodičovskou kontrolu včetně vytvoření uživatelského profilu pro každého člena rodiny.

Zveřejněno: 22. 11. 2021