Mission se veze na vlně „vše v jednom“

Značka Mission, produkující už desítky let Hi-Fi systémy, se svojí novinkou tak trochu přizpůsobila měnícím se preferencím zákazníků. Mission LX Connect je totiž Hi-Fi typu „vše v jednom“.

Nám staromilcům, zvyklým na pořádné skládané sestavy, při pohledu na tuhle minimalistickou krabičku se dvěma reproduktory asi trochu srdce zapláče, ale takové jsou trendy. Každopádně jde o sestavu, která se skládá ze dvou True Wireless reproduktorů a rozbočovače LX Connect Hub, který do příslušných repráků přenáší levý a pravý audio signál. A to v nekomprimované, 5,8GHz bezdrátové verzi.

Celý systém je založený na reproduktorech Mission LX-2 MKII, které nabízejí celkový výkon 120 wattů, respektive 60 wattů na jeden reprák. Výrobce se chlubí tím, že se jedná o systém, který převyšuje ostatní modely ve své cenové třídě. My jsme to nezkoušeli, takže se musíme nechat překvapit.

Rozbočovač LX Connect Hub slouží jako jakási centrální konzole pro všechny zdroje hudby, respektive zvuku jako takového, ať už jde o analogové, optické či koaxiální digitální vstupy. Díky podpoře technologie Bluetooth můžete přímo a bezdrátově streamovat zvuk ze smartphonů a tabletů, jinak máte k dispozici také připojení HDMI ARC.

Zveřejněno: 07. 10. 2021