Monitor Audio představuje kreativní reproduktory

Společnost Monitor Audio představuje kreativní reproduktory s názvem Hyphn. Jejich název odkazuje na hyphen, což je anglicky pomlčka, a opravdu – jsou vybaveny přepážkou.

Jedná se o sériovou verzi loni představeného prototypu Concept 50, který si výrobce nadělil k 50. výročí svého založení. Unikátní řešení zahrnuje právě pomlčku, která každý reproduktor rozděluje na dvě části. Jedná se o řešení s názvem M-Array, které se nachází uprostřed dvou minerálních a akrylových kamenných sloupů každé věže.

Konfigurace měničů byla vyvinuta přímo lidmi z Monitor Audio, přičemž její součástí je výškový reproduktor, okolo nějž se nachází šest dvoupalcových středotónových měničů. K dispozici jsou pak ještě dva krát dva osmipalcové měniče basové.

Prémiovému Hi-Fi řešení samozřejmě odpovídá i cena, která vůbec není nízká. Reproduktory Monitor Audio Hyphn vás totiž vyjdou v přepočtu na necelé dva miliony korun. Vybrat si pak budete moci z bílého (Pure Satin White), matně černého (Matte Black) a matně zeleného (Matte Heritage Green) provedení.

Zveřejněno: 09. 05. 2023