Monitor Samsung s webkamerou je vhodný pro home office

Samsung představil nový monitor s úhlopříčkou 24 palců a integrovanou webkamerou, který patří do třídy Webcam a nese označení S4.

Nejnovější přírůstek ve své kategorii u jihokorejského výrobce je vhodný především pro práci z domova, a to právě díky zmíněné kameře. Kromě té má však monitor také integrovaný mikrofon a reproduktory. Díky tomu se hodí pro videokonference a komunikaci na dálku.

Zařízení, které se už prodává i na českém trhu, je vybaveno kamerou s rozlišením 2 MPix (tedy Full HD) i infračervenou kamerou. Kamera je vyklápěcí a tak ji v době, kdy ji nepoužíváte, klidně zasuňte do těla monitoru. Nemusíte se tak bát, že by vás v průběhu práce někdo špehoval.

Samsung Webcam S4 disponuje Full HD rozlišením (1920 x 1080 pixelů) a také pozorovací úhly 178° ze všech směrů. Zmíněné reproduktory mají výkon 2 W a po stránce konektivity se dočkáte portů HDMI, DP, D-Sub a audiovýstupu.

Jak již bylo řečeno, je novinka na českém trhu dostupná už nyní, a to za cenu 6.990 Kč včetně daně. Za tuto cenu ji zakoupíte na e-shopu Samsung.cz a v sítích partnerských obchodů.

Zveřejněno: 27. 10. 2021