Motorola má nové smartphony zaměřené (nejen) na zvuk

Společnost Motorola představuje dvojici nových smartphonů, moto e22 a moto e22i, které se podle výrobce chlubí „vícerozměrným zvukovým zážitkem“.

Vůbec poprvé jsou součástí řady moto stereo reproduktory, které podporují technologii Dolby Atmos. Mohou se chlubit lepšími basy, čistějšími vokály a celkově lepším zvukem než dosavadní řešení. Displej nabízí obnovovací frekvenci 90 Hz a za zmínku rozhodně stojí i stylový design.

Novinky jsou konkrétně vybaveny 6,5palcovým displejem s rozlišením HD+, u něhož si 90Hz frekvenci můžete automatickým režimem upravit na 60 Hz – to pro úsporu baterie, když právě nehrajete hry nebo nesledujete video.

Fotoaparát s 16Mpx rozlišením disponuje přesným snímačem hloubky s umělou inteligencí, selfie z předního fotoaparátu jsou pak určeny přímo k umístění na sociální sítě.

Smartphony moto e22 a moto e22i budou na českém trhu k dispozici od konce září za doporučenou cenu od 3.490 Kč. Základní varianta modelu e22 bude dostupná v barvě Astro Black ve verzi s 3/32 GB paměti.

Zveřejněno: 23. 09. 2022